Przeprowadzki dla podmiotów publicznych

img

Doskonale rozumiemy, jakie wymagania stawiają przeprowadzki podmiotów publicznych. Mamy w tym doświadczenie!

Biura
poselskie

Nie musisz się martwić o całą dokumentację.

Służby
policyjne

Wiemy, w jaki sposób zaplanować prace i wykonać je w skoordynowany sposób.

Wojsko
i żołnierze

Zapewniamy pełne zabezpieczenie wszystkich przedmiotów oraz dokumentów.

Relokacja podmiotów publicznych stawia wiele wyzwań, z którymi nasza firma radzi sobie świetnie. Wiemy, w jaki sposób zaplanować prace i wykonać je w skoordynowany sposób.

Firma Baktrans od wielu lat zajmuje się kompleksowo usługami przeprowadzek i relokacji różnorodnych podmiotów publicznych. Współpracując z nami mają Państwo pewność, co do najwyższego standardu oferowanych usług.

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest to, aby przeprowadzka pomiędzy siedzibami podmiotów publicznych była wykonana starannie, a wszystkie meble, urządzenia oraz inne obiekty zostały przetransportowane we właściwy i bezinwazyjny sposób. Mamy także świadomość, że strategiczne przygotowanie ma kluczowe znaczenie ze względu na rolę i ważność różnego rodzaju dokumentów, akt, umów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm naszej ekipy. W codziennej pracy stawiamy na skoordynowane działania, dokładność, jak również właściwe zabezpieczenie transportowych przedmiotów i obiektów. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka zawsze powinna być przeprowadzania bezinwazyjnie.

Nasza firma jest liderem w branży na lokalnym rynku ze względu na liczne pozytywne opinie o nas. Naszym nadrzędnym celem jest bowiem pełne zadowolenie z realizacji i zdjęcie z Klientów „ciężaru” wszystkich czynności. Doskonale rozumiemy, jak to osiągnąć i osiągamy to za każdym razem!

img

Skontaktuj się, aby otrzymać
darmową wycenę

SKONTAKTUJ SIĘ